مرجع تخصصی آموزش و دانلود
۱۸:۵۸:۱۳ ساعت:     
 دوشنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۸  برابر با  Monday 9 December 2019 میلادی  و   11 ربيع ثاني 1441 قمری
۳۱۳
۲۳ آذر ۱۳۹۷

با یک آموزش نمدی دیگر (گیفت یلدایی)  به مناسبت شب یلدا از سایت رنگ وارنگ در خدمت شما خوبان هستیم . اگر می خواهید گیفت نمدی یلدایی داشته باشید پیشنهاد ما به شما، دیدن این تصاویر است . شما می توانید از این مدل ها استفاده کنید و یا اینکه  با دیدن این تصاویر برای دوخت و تهیه گیفت نمدی خود ایده بگیرید و با سلیقه و خلاقیت خود کارهای زیبایی راخلق کنید.

همانطور که می دانید گیفت به معنای یاد بود است . یاد بودی از جشن ها و مناسبت های مختلف مثل جشن عروسی، نامزدی، جشن زایمان ،جشن تولد ، جشن دندونی و مناسبت های خاص مثل عید نوروز، کریسمس ، شب یلدا ،جشن تکلیف و…

گیفت هدیه‌ای است که به مهمانان داده می‌شود تا هم به عنوان یک یادگاری نزد آن‌ها باقی بماند  و هم به نوعی از حضور آن‌ها در جشن و مناسبت قدردانی شود.

مدل های متنوعی از انواع گیفت مثل گیفت شیشه‌ای، گیفت کاغذی، گیفت نمدی و … در بازار موجود است.   هر کس مطابق سلیقه‌ی خود مدل مورد نظر خود را انتخاب می‌کند.

 

ایده برای گیفت یلدایی

 

گیفت نمدی یکی از جدیدترین مدل گیفت است که به تازگی در اکثر جشن‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد. گیفت‌های نمدی انواع و مدل‌های بسیار مختلف و متنوعی دارند .طح انار و هندوانه جزءپرطرفدارترین طرح ها به مناسبت شب یلدا می باشد. این گیفت ها را می‌توان  در طرح‌های دلخواه دوخت و یا سفارش داد و چون دست دوز هستند به شدت مورد توجه افراد هنر دوست قرار می‌گیرند.

در ادامه چند مدل گیفت نمدی یلدایی  را با شما عزیزان به اشتراک می گذاریم . از این گیفت ها برای مدارس ،مهدها و مراسم شب یلدا (چله) تازه عروس و دامادها و … می توانید استفاده کنید.

 

 

 

 

 

 

اگر به دنبال ایده گرفتن برای تزیین خوراکی های یلدا هستید تزیین پشمک یلدا را از دست ندهید.

 

 

گرد آوری و تنظیم: https://rangvarang.com