مرجع تخصصی آموزش و دانلود
۲۳:۱۳:۲۵ ساعت:     
 دوشنبه ۲۵ تیر ۱۴۰۳  برابر با  Monday 15 July 2024 میلادی  و   8 محرم 1446 قمری
8656
6 ژانویه 2020

رنگ مو سال ۲۰۲۰- ۹۹  چه رنگی است؟ شاید این سوال شما هم باشد به همین دلیل این مطلب از سایت رنگ وارنگ را به معرفی رنگ موهای پرطرفدار و ترند شده در سال  2020 – سال ۹۹ اختصاص داده ایم.

هر ساله با معرفی رنگ سال بانوان بسیاری تمایل دارند تا رنگ موهای خود را مطابق با رنگ سال، رنگ کرده و با ایجاد تغییر در ظاهر به ویژه تغییر رنگ مو ، خود را برای شروع سال جدید آماده کنند. اگر شما هم جزء این دسته هستید و می خواهید انتخاب صحیح تری برای رنگ مو خود طبق رنگ سال ۲۰۲۰ – سال ۹۹ داشته باشید ؛ توصیه می کنیم حتما این مطلب را تا پایان مطالعه کنید . مطمئن باشید با پیشنهادهای متنوع و زیبایی که برای شما داریم می توانید مطابق با سلیقه، سن، رنگ پوست و سلامت موهای خود تصمیم گیری کنید.

رنگ سال ۲۰۲۰ و رنگ مو سال ۲۰۲۰

رنگ آبی کلاسیک Classic Blue  به عنوان رنگ سال ۲۰۲۰ توسط موسسه پنتون برگزیده و اعلام شد.

چنانچه می خواهید درباره این رنگ و نحوه ست کردن با آن برای داشتن استایل شیک و مد روز اطلاعاتی را کسب کنید ، پیشنهاد می کنیم مطالعه مطلب  رنگ سال ۲۰۲۰ / رنگ سال ۹۹ + رنگهای مکمل رنگ سال را از دست ندهید.

یکی از مواردی که پس از معرفی رنگ سال به آن بسیار توجه می شود ، رنگ موی سال است. امسال و بر اساس اعلام رنگ سال ۲۰۲۰ ، انتخاب های متعددی برای رنگ مو از رنگ های تیره تا بلوند و فانتزی دارید. با توضیحات مختصری که  در ادامه درباره این رنگها با شما به اشتراک می گذاریم می توانید با توجه به خصوصیات ظاهری خود از جمله رنگ پوست ، رنگ چشم ، رنگ مو و سلامت آنها ؛ رنگ موی مناسب و مطابق با رنگ سال ۲۰۲۰ را انتخاب کنید.

چنانچه می خواهید با اصول و قواعد رنگ کردن مو و هزاران نکته در این زمینه آشنا شوید و در هزینه های خود صرفه جویی کرده و حتی از آن کسب درآمد کنید پیشنهاد می کنیم  نسبت به تهیه پکیج آموزشی رنگ کردن مو اقدام کنید.

معرفی  رنگ موهای پرطرفدار سال  2020- سال ۹۹

۱. رنگ آبی کلاسیک

اولین رنگی که به آن به عنوان رنگ موی سال ۲۰۲۰ می پردازیم رنگ سال یعنی آبی کلاسیک است. داشتن رنگ موی آبی می تواند هیجان انگیز باشد. اگر طرفدار مد هستید و به دنبال انتخاب رنگ موی جسورانه و در عین حال خاص و زیبا هستید می توانید از رنگ آبی به عنوان رنگ منتخب موهای خود در سال جدید استفاده کنید.

قبل از اینکه تصمیم نهایی را برای انتخاب این رنگ بگیرید بهتر است به نکاتی توجه داشته باشید:

رنگ مو سال 2020 - رنگ سال 99

۱.۱ ) برای داشتن این رنگ مو لازم است موها پایه بالا یعنی ۱۰ داشته باشد. در غیر این صورت بر اساس نوع پایه مو یا تغییر رنگی مشاهده نمی کنید و یا رفله بد رنگ حاصل می شود .

۱.۲)  رنگ مو آبی ، رنگی فانتزی است . دوام و ماندگاری پایین از ویژگی های رنگ های فانتزی است. این مورد را می توان هم جزء معایب و هم جزء مزایای آن محسوب کرد. اگر می خواهید تنوع در رنگ مو داشته باشید اما این رنگ مو را برای مدت کوتاهی تجربه کنید دوام پایین برای شما مزیت محسوب می شود. در غیر این صورت لازم است بعد از چند روز معمولا بین ۱۰-۱۴ روز بعد حتما رنگ موی خود را شارژ کنید. بنابراین شارژ کردن های مجدد برای داشتن رنگ دلخواه از معایب این رنگ مو و در کل همه رنگ های فانتزی می باشد.

اگر تصمیم خود را برای داشتن رنگ موی سال یعنی آبی کلاسیک گرفته اید می توانید از پیشنهادهای ویژه سایت رنگ وارنگ برای داشتن رنگ موی آبی که برای اکثر سلیقه ها مناسب است استفاده کنید.

 

پیشنهاد هایی برای داشتن رنگ مو آبی کلاسیک

می توانید همه موهای خود را به رنگ آبی یعنی رنگ سال ۲۰۲۰ در بیاورید. برای داشتن موهایی به رنگ دریا می توانید از طیف های مختلف این رنگ از جمله  آبی اقیانوسی، آبی روشن، فیروزه ای استفاده کنید.

رنگ مو سال 2020 - رنگ آبی کلاسیک

داشتن چندین سایه از آبی از  پر رنگ تا کم رنگ  در کنار هم می تواند در نهایت رنگ موی حرفه ای و خاص تری برای شما رقم بزند.

رنگ مو سال - رنگ آبی کلاسیک و آبی فیروزه ای2020

چنانچه نمی خواهید همه موهای خود را آبی کنید و در انجام این کار تردید دارید می توانید از هایلایت آبی استفاده کنید. هایلایت ها می توانند نازک یا با ضخامت بیشتر  و همچنین به صورت منظم، نامنظم یا پراکنده باشند . هایلایت رنگ مو آبی یکی از مطمئن ترین انتخاب ها می تواند باشد. برای هرچه زیباتر شدن این هایلایت بهتر است رنگ زمینه مو تیره باشد.

رنگ مو سال 2020 - رنگ آبی کلاسیک

استفاده از رنگ آبی در کنار رنگ بنفش دیگر پیشنهاد سایت رنگ وارنگ برای پیروی از رنگ سال ۲۰۲۰ برای رنگ مو است. رنگ آبی و بنفش در کنار هم هارمونی خوبی دارند. از این دو رنگ می توانید با تکنیک های مختلف از جمله بالیاژ، آمبره و یا هایلایت استفاده کنید.

رنگ مو سال 2020 - رنگ مو سال 99 آبی بنفش
رنگ مو سال 2020- ترکیب بنفش و آبی

دیگر پیشنهادهای سایت رنگ وارنگ برای رنگ سال

چنانچه در استفاده از رنگ مو دائمی به رنگ آبی تردید دارید اما تمایل دارید در ظاهر خود تنوع داده و از رنگ آبی برای موهای خود استفاده کنید پیشنهاد می شود از شامپو رنگ که نوعی رنگ موقت برای موها محسوب می شود استفاده کنید.

در صورتی که از طرفداران برند بس bes هستید و می خواهید از رنگ مو موقت به صورت شامپو استفاده کنید پیشنهاد می کنیم شامپو رنگ مو بس را امتحان کنید. این رنگ مو فاقد آمونیاک است و به اکسیدان نیازی ندارد بنابراین به سلامت موها آسیب نمی زند.

اسپری های رنگ مو یکی دیگر از انواع رنگ موهای موقت هستند. استفاده از رنگ های موقت نظیر اسپری ها از دیگر پیشنهادهای سایت رنگ وارنگ می باشد.استفاده آسان ، پوشش دهی قوی، خشک شدن سریع و شستشوی راحت از ویژگی های مهم اسپری رنگ مو جنتالین است.

رنگ موی بنفش – یاسی

رنگ مو های پر طرفدار سال  2020 – سال ۹۹

می توانید با انتخاب ترکیب رنگ بنفش و یاسی برای موهای خود ، برای تکمیل استایل خود برای سال ۲۰۲۰ کمک بگیرید.

رنگ مو سال 2020 - بنفش یاسی

رنگ دودی بنفش

دیگر رنگ جذاب و شیکی که می توانید  برای رنگ موهای خود استفاده کنید رنگ دودی بنفش است.

رنگ مو سال 2020 - دودی بنفش

رنگ موی طبیعی در کنار رنگ موی فانتزی

برای افرادی که تمایل دارند رنگ موی طبیعی داشته باشند و به گونه ای رنگ سال را هم در رنگ موی خود به کار ببرند هم پیشنهاد ویژه ای داریم . این دسته افراد می توانند از لایت های خیلی نازک و به مقدار کم در قسمتی از موهای خود (جلو،پشت،پایین مو ) استفاده کنند.

رنگ مو سال 2020 - رنگ مو سال 99 با هایلایت فانتزی
رنگ مو سال 2020 - رنگ مو سال 99 هایلایت آبی کلاسیک

انواع رنگ موی شکلاتی در سال جدید

رنگ موی شکلاتی

استفاده از رنگ های تیره مانند رنگ موی شکلاتی یکی ازموارد پیشنهادی برای  رنگ مو سال ۲۰۲۰ است. رنگ مو شکلاتی یکی از رنگهایی است که طرفدارن زیادی دارد. از جمله دلایل محبوبیت این رنگ می توان به زیبایی ،پوشانندگی موهای سفید و همخوانی این رنگ مو با انواع رنگ پوست اشاره کرد.
رنگ موی شکلاتی نوعی رنگ گرم محسوب می شود . با ترکیب رنگ موی شکلاتی با رنگ های دیگر می توان در نهایت رنگ شیک و جذاب تری بدست آورد. شکلاتی فندقی ، شکلاتی دودی ، شکلاتی کاراملی ، شکلاتی عسلی از جمله ترکیب ها و رنگ های جذابی هستند که طرفداران زیادی دارند.

در برندهای مختلف طیف های مختلفی از این رنگ مو وجود دارد که شما بر اساس درجات قرمزی و قهوه ای موجود در هر رنگ و کیفیت نهایی رنگ مو می توانید این رنگ مو را تهیه کنید. برند لورآلLoreal ، بیول Bio’l ، گپ GAP ، مارال maral از جمله برندهای مرغوب و با کیفیتی هستند که طیف هایی از این رنگ مو را دارند.

خرید رنگ موی شکلاتی

رنگ موی لورال ساخت کشور فرانسه یکی از مرغوب ترین برندهای رنگ مو موجود در بازار ایران است که رنگ موی شکلاتی آن هم در میان بانوان استفاده کننده از این برند بسیار پر طرفدار است.

رنگ مو بیول یکی از برندهای رنگ مو ایرانی است. این رنگ از نظر کاربران کیفیت قابل قبولی دارد. علاوه بر تنوع  طیف رنگ ، میزان آمونیاک خالص این رنگ بسیار پایین بوده و حاوی روغن ها و ویتامین های محافظت کننده مو می باشد.

رنگ مو گپ یکی از برندهای خارجی رنگ مو می باشد. دارا بودن میزان کم آمونیاک، ویتامینها ، ترکیبات پایدار کننده و در نهایت قدرت پوشش دهی ، دوام و حفظ رطوبت و نرمی موها از جمله دلایل رضایت مصرف کنندگان این رنگ مو می توان دانست.

رنگ مو مارال یکی دیگر از برندهای رنگ مو ایرانی است. کیفیت بالای این رنگ در مقایسه با قیمت آن یکی از مواردی است که اکثر کسانی که از این رنگ مو استفاده کرده اند به آن اشاره می کنند.

رنگ مو سال 2020

رنگ موهای ترند شده در سال ۲۰۲۰- سال ۹۹

رنگ موی شرابی قرمز

رنگ موی شرابی قرمز و یا هایلایت کردن مو به این رنگ یکی دیگر از رنگ های پیشنهادی در سال جدید است.

رنگ مو سال 2020 - رنگ مو سال 99 شرابی قرمز

رنگ موی دارچینی

رنگ دارچینی یکی از رنگ های پرطرفداری است که در سال ۲۰۲۰ نیز مد خواهد بود و می توانید از این رنگ گرم طلایی – قهوه ای برای رنگ موی سال ۹۹ استفاده کنید.

رنگ مو سال 2020 - رنگ مو سال 99

رنگ موی بلوند کاراملی

هایلایت های به رنگ بلوند کاراملی بر روی رنگ زمینه تیره می تواند از دیگر موارد پیشنهادی برای انتخاب رنگ موی سال ۲۰۲۰ باشد.

رنگ مو سال 2020- رنگ مو سال 99

اگر می خواهید فرمولاسیون و ترکیب بیش از ۴۰ نمونه رنگ پرطرفدار و محبوب  را بدانید پیشنهاد می کنیم پکیج آموزشی انواع ترکیب رنگ مو را تهیه کرده و در وقت و بودجه خود صرفه جویی کنید.

رنگ موهای پلاتینه و بلوند در سال جدید

رنگ موی  پلاتینه

رنگ مو سال 2020

رنگ های پلاتینه از دیگر رنگ هایی است که می توانید برای تغییر رنگ موهای خود استفاده کنید اما بهتر است به این نکته توجه داشته باشید که رنگ مو روشن در سال ۲۰۲۰ با بلوندهای ملایم تر جایگزین می شود.

برای داشتن  بسیاری از رنگ موها لازم است ابتدا موها را تا چند درجه روشن کرد. یکی از محصولات پرکاربرد برای روشن کردن موها پودر دکلره است. بسته به رنگ مو گاهی اوقات لازم است موها تا پایه ۹ و ۱۰ روشن شوند. اگر به دنبال به حداقل رساندن آسیب های ناشی از دکلره کردن موها هستید و یا اینکه موها آسیب دیده هستند و نمی خواهید آسیب موها را بیشتر کنید و همچنین نیازی به روشن کردن مو تا پایه های بالا وجود ندارد می توانید به جای پودر دکلره از دکوکرم استفاده نمایید. دکوکرم  تاثیراتی شبیه پودر دکلره دارد اما قدرت روشن کنندگی آن نسبت به پودر دکلره پایین تراست . برای خرید انواع پودر دکلره و انواع دکوکرم  می توانید از لینک زیر اقدام کنید.

ایده هایی برای رنگ مو سال

رنگ مو سال 2020
رنگ مو سال 2020
رنگ مو سال 2020
رنگ مو سال 2020

اگر به دنبال رنگ مو موقت به رنگ آبی فیروزه ای هستید می توانید از شامپو رنگ مو آبی فیروزه ای به این منظور استفاده کنید.

مدل های جذاب و زیبا برای رنگ موی سال

رنگ مو سال 2020
رنگ مو سال 2020
رنگ مو سال 2020
رنگ مو سال 2020
رنگ مو سال 2020

مدل رنگ مو سال برای تمام سلیقه ها

رنگ مو سال 2020
رنگ مو سال 2020
رنگ مو سال 2020
رنگ مو سال 2020
رنگ مو سال 2020
رنگ مو سال 2020
رنگ مو سال 2020
رنگ مو سال 2020
رنگ مو سال 2020
رنگ مو سال 2020

امیدواریم توانسته باشیم به شما در انتخاب رنگ موی سال ۲۰۲۰ / رنگ موی سال ۹۹ کمک کرده باشیم. چنانچه نظر یا پیشنهادی درباره این مطلب دارید لطفا آن را با ما و سایر همراهان  سایت رنگ وارنگ به اشتراک بگذارید.

گرد آوری و تنظیم: https://rangvarang.com

4.8/5 - (9 امتیاز)