مرجع تخصصی آموزش و دانلود
۰۹:۳۰:۵۴ ساعت:     
 پنج شنبه ۱۰ خرداد ۱۴۰۳  برابر با  Thursday 30 May 2024 میلادی  و   22 ذو القعدة 1445 قمری
3458
2 نوامبر 2017

رنگ وارنگ در این مطلب به بیان نکاتی درباره تزئین بادکنک و بادکنک آرایی می پردازد و نظر شما را به مدل هایی در این زمینه جلب می کند. از بادکنک می توان برای زیباتر شدن هرچه بیشتر فضای جشن ها و مراسم های مختلف استفاده کرد. امروزه بادکنک آرایی گستره ی وسیعی از دکوراسیون را شامل می شود. بدون تردید می توان گفت بادکنک آرایی حرفه ای، موجب شادی هرچه بیشتر مهمانان می شود و تاثیرات مطلوبی بر روی روحیه مهمانان و میزبان و هر چه زیباتر و جذاب تر شدن فضا  خواهد داشت؛ البته  زیبایی این کار تا حد زیادی به هنر ، ذوق و سلیقه  افرادی که این کار  را انجام می دهند نیز بستگی دارد. انتخاب رنگ بندی صحیح و چینش حرفه ای بادکنک ها متناسب با فضا و نوع مراسم موجب جذاب تر شدن و خاص تر شدن جشن ها و مراسم می شود.

گاهی اوقات برای پر کردن بادکنک به منظور بادکنک آرایی از گاز استفاده می شود. باید توجه داشت که گاز هلیوم مخصوص این کار است و استفاده از گازهای دیگر خطرناک بوده و  به هیچ وجه توصیه نمی شود.

تزئین بادکنک

در بادکنک آرایی می توان از بادکنک های طرح دار استفاده کرد و یا به کمک برچسب های مختلفی که می توان از بازار خریداری کرد، بادکنک ها را طرح دار کرد. می توان از بادکنک ها ی متنوع به شکل شخصیت های کارتونی برای جذاب تر شدن  تولد یا جشن استفاده کرد. بادکنک های فویلی یکی دیگر از انواع بادکنک هستند که می توان در کنار بادکنک های دیگر برای تزئین استفاده کرد. جنس این بادکنک ها  ورق های نازک نایلونی متالایز می باشد . وجود سوپاپ باد و همچنین جنس این  نوع بادکنک ها موجب شده ،ضمن اینکه بادکنک های فویلی ماندگاری بیشتری داشته باشند؛ امکان خالی کردن باد بادکنک ها و استفاده مجدد از آنها نیز وجود داشته باشد.

در صورت تمایل با نمونه هایی از بادکنک آرایی که سایت رنگ وارنگ برای شما عزیزان گرد آوری کرده است ، همراه شوید.

 

 

 

اگر تمایل به مشاهده تزئینات بیشتر  برای بادکنک و بادکنک آرایی هستید بر روی ایده تزئین بادکنک و بادکنک آرایی کلیک فرمایید.

 

گرد آوری و تنظیم: https://rangvarang.com

4/5 - (3 امتیاز)