مرجع تخصصی آموزش و دانلود
۱۱:۲۱:۱۲ ساعت:     
 چهارشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۹  برابر با  Wednesday 12 August 2020 میلادی  و   22 ذو الحجة 1441 قمری
۱۸۱۵
31 اکتبر 2019

با آموزش گلهای نمدی برای علاقمندان به  هنر نمد دوزی  از سایت رنگ وارنگ در خدمت شما عزیزان هستیم.همانطور که می دانید در گذشته از نمد در تهیه و تولید  فرش ، پوشاک ،کفش استفاده می شده و  امروزه  استفاده از نمد برای خلق آثار هنری متنوع طرفداران زیادی پیدا کرده است. یکی از دست سازهای نمدی که  اتفاقا کاربردهای زیادی هم دارد گلهای نمدی است. ازجمله کاربردهای  گلهای نمدی می توان استفاده از آن به عنوان نشانگر کتاب ،ساخت دسته گل، تزیین محیط خانه و مهد کودک  ، تزیین پوشاک ، کوسن، انواع گل سر، تاج گل ، تل ، تزیینات اتاق کودک ، آویز جا کلیدی و  حلقه  نمدی  اشاره کرد. در ادامه با آموزش تصویری چندین گل نمدی زیبا و پر کاربرد همراه شوید.

 

 

روش آماده سازی گلهای نمدی

 

 

برای ساخت گل های نمدی به نمد دررنگ دلخواه ، الگو، قیچی، نخ و سوزن ، وسایل تزیینی (مروارید، ربان ، مهره‌های رنگی) نیاز دارید. تهیه و آماده سازی گلهای نمدی   ساده و سرگرم کننده است. در ابتدا باید الگو را روی نمد مورد نظر خود بکشید و سپس برش بزنید. برخی گل ها را باید به کمک چسب و برخی گلها را باید به کمک نخ و سوزن کامل کنید. گل نمدی را براساس کاربرد آن می توانید در رنگ و سایز های مختلفی آماده سازی کنید.

 

 

 

 

 

مدل های آورده شده در این مطلب بسیار راحت و در عین حال زیبا و کاربردی هستند. برای فهم بهتر مراحل ساخت و آماده سازی گل  با نمد سعی کردیم با تصویر مرحله به مرحله انواع گل های های نمدی زیبا ،جدید و پرکاربرد را به شما عزیزان آموزش  دهیم.

نظر شما در مورد این مدل ها چیست؟ آیا نمونه های ارائه شده و روش های آماده سازی آنها توانست مورد پسند و استفاده شما عزیزان قرار بگیرد؟ لطفا نظرات خود را با ما و دیگر همراهان خوب سایت رنگ وارنگ به اشتراک بگذارید. مشتاق دریافت دیدگاه های شما خوبان هستیم.

 

 

 

 

گرد آوری و تنظیم: https://rangvarang.com