مرجع تخصصی آموزش و دانلود
۲۳:۲۶:۱۳ ساعت:     
 شنبه ۲۸ دی ۱۳۹۸  برابر با  Saturday 18 January 2020 میلادی  و   22 جماد أول 1441 قمری
۳۷۴
2 فوریه 2019

با مدل هایی از تزیین سالاد فصل مجلسی از سایت رنگ وارنگ در خدمت شما خوبان هستیم. همانطور که می دانید ، سالاد فصل یکی از پرمصرف‌ترین سالادهاست که در بیشتر مهمانی ها و هنگام تفریح در دل طبیعت یا پارک یکی از اجزای جدا نشدنی سفره ها محسوب می شود. مصرف سبزیجات همراه غذا و یا به عنوان سالاد از بهترین عادات غذایی ایرانیان است که قرون متمادی در سفره غذایی ایرانیان موجود بوده است. سالاد فصل همواره از تازه ترین میوه ها و گیاهان تهیه می شود و به دلیل داشتن فیبر و انواع ویتامین ها موجب شده تا به یکی از سالم ترین و مفید ترین خوردنی ها تبدیل شود.

سالاد فصل بسته به فصل از سبزیجات و صیفی جات مختلف مانند کاهو، انواع کلم، هویج،گوجه،خیار، پیاز، ذرت، اسفناج، جوانه ها، انواع میوه تشکیل می شود و به همین دلیل بسیار متنوع و پرطرفدار است. برای خوشمزه تر کردن این نوع سالاد از انواع سس به عنوان چاشنی می توان استفاده کرد که براساس مواد تشکیل دهنده سالاد و همچنین ذائقه و شرایط جسمی افراد ترکیبات  متنوع  و متفاوتی  پیدا می کند.

برای خوشمزه تر کردن این نوع سالاد از انواع سس به عنوان چاشنی می توان استفاده کرد که براساس مواد تشکیل دهنده سالاد و همچنین ذائقه و شرایط جسمی افراد ترکیبات  متنوع  و متفاوتی  پیدا می کند. معمولا برای پیدا کردن طعم مناسب این سس از موادی همچون آب لیمو ،آب نارنج، آب غوره  ، سرکه ، نمک ، فلفل ، آویشن ، روغن زیتون ، ماست ، کمی شکر استفاده می شود.

در ادامه رنگ وارنگ تصاویر منحصر به فرد و زیبا از تزیین سالاد فصل مجلسی را با شما به اشتراک می گذارد. با استفاده از تزیین ها و یا ایده گرفتن از آنها می توانید تزیینات جالب و متنوعی را خلق کنید و از خوردن این سالاد خوشمزه بیشتر لذت ببرید.

 

مدل هایی از تزیین سالاد فصل مجلسی در ظروف گرد (به شکل دایره)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

مدل هایی از تزیین سالاد فصل مجلسی در ظروف مستطیلی (به شکل مستطیل)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

مدل هایی از تزیین سالاد فصل مجلسی در ظروف مربعی (به شکل مربع)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

مدل هایی از تزیین سالاد فصل مجلسی در  سایر ظروف

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اکنون می توانید سالاد را به شکلی زیبا و متنوع تزیین کنید؛ فقط کافی است کمی وقت بگذارید تا نتیجه دلخواه را بدست آورید.  امیدواریم با دیدن این تزیین ها ایده های متنوع و زیبایی را در اختیار شما خوبان قرار داه باشیم. اگر این مطلب برای شما مفید بود و یا اینکه نظر و توصیه ای در این باره دارید خوشحال می شویم آن را با رنگ وارنگ و دیگر همراهان در میان بگذارید.

 

 

گرد آوری و تنظیم: https://rangvarang.com