مرجع تخصصی آموزش و دانلود
۱۶:۵۹:۰۷ ساعت:     
 سه شنبه ۱۲ فروردین ۱۳۹۹  برابر با  Tuesday 31 March 2020 میلادی  و   6 شعبان 1441 قمری
۳۱۸
13 ژوئن 2018

با ایده هایی برای تزئین سیسمونی نوزاد از سایت رنگ وارنگ در خدمت شما عزیزان هستیم. تزئینات سیسمونی در این روزها با شوق  و توجه زیاد خانواده ها همراه شده است. تهیه سیسمونی و چیدمان زیبا برای آن به یکی از دغدغه های هر زوج جوانی که در انتظار تولد کودک اول خود هستند تبدیل شده است. ایده های زیادی برای چیدمان سیسمونی وجود دارند که شما می توانید با کمک این ایده ها، تزیینات متفاوتی را برای اتاق نوزاد داشته باشید. در ادامه بیشتر به سیسمونی و تزئینات مربوط به آن می پردازیم.

 

ایده هایی برای تزئین سیسمونی نوزاد

 

همانطور که می دانید سیسمونی به لباس و لوازم خواب و حمام نوزاد اول گفته می شود که یكی از رسم‌های ایرانیان برای نخستین بچه خانواده است كه اغلب، خانواده دختر تهیه  آن‌ را به‌ عهده می‌گیرند اما هستند پدر و مادرهای جوانی كه دوست دارند در تهیه این وسایل ، خودشان هم دخیل باشند تا هم مستقل بمانند و هم كمكی به خانواده‌ها كرده باشند، اما در زمان های گذشته خرید سیسمونی برای خانواده ها کار سخت و دشواری بود زیرا از جنسیت جنین مطلع نبودند و باید وسایل مورد نیاز  را به گونه ای خریداری می کردند که متناسب با جنسیت دختر و پسر باشد ولی امروزه با پیشرفت علم و تکنولوژی امکان تعیین جنسیت جنین در طول دوران بارداری میسر شده است بنابراین والدین می توانند بعد از مطلع شدن از جنسیت نوزاد به تهیه سیسمونی دخترانه و یا پسرانه اقدام نمایند.

بعد از تهیه وسایل لازم ،چیدمان سیسمونی در اتاقی که والدین برای نوزاد خود انتخاب کرده اند صورت می پذیرد. چیدن وسایل سیسمونی در اتاق نوزاد یکی از انواع کارهای لذت بخش و مورد علاقه برای پدر و مادر های جوان است. در ادامه نمونه های از تزئین های زیبا برای  سیسمونی نوزاد را برای شما عزیزان گردآوری کرده ایم که امیدواریم مورد استفاده شما خوبان قرار گیرد.پس در صورت تمایل برای دیدن این  تزئینات با ما همراه شوید.

 

 

 

 

 

 

 

 

در صورتی که تمایل به مشاهده تزئینات بیشتر برای سیسمونی هستید بر روی ایده هایی برای تزئین سیسمونی با کیک پوشکی  کلیک کنید.

 

گرد آوری و تنظیم: https://rangvarang.com