مرجع تخصصی آموزش و دانلود
۱۱:۳۳:۳۶ ساعت:     
 شنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۸  برابر با  Saturday 14 December 2019 میلادی  و   16 ربيع ثاني 1441 قمری
۱۴۱
۱۴ تیر ۱۳۹۸

با مدل هایی از تزیین تخم مرغ آبپز برای کودک از سایت رنگ وارنگ در خدمت شما عزیزان هستیم. تخم مرغ غنی از پروتیئن، ویتامین و مواد معدنی است. مصرف این ماده غذایی می تواند در حفظ سلامتی بدن موثر باشد. قراردادن تخم مرغ در رژیم غذایی کودکان می تواند سبب بهبود شاخص های رشد این گروه سنی شود. کولین و امگا ۳ موجود در تخم مرغ می تواند به تقویت حافظه کمک کند.

آب پز کردن تخم مرغ یکی از روش های مصرف تخم مرغ است. برای خوراندن تخم مرغ و قرار دادن آن در رژیم غذایی کودکان به ویژه کودکان بد غذا، باید والدین ترفندهایی را بکار بگیرند. همراه کردن تخم مرغ و ترکیب آن با دیگر مواد غذایی و یا تزیین آن از جمله این ترفندها هستند. یکی از ترفندهایی که از آن می‌توان برای ترغیب و تشویق کودک به خوردن تخم مرغ استفاده کرد و بسیار نیز موثر است تزیین آن است.

 

 

روش های تزیین تخم مرغ آبپز

 

با به کار بردن کمی خلاقیت و سلیقه می توان تمایل بیشتری برای خوردن تخم مرغ در کودک به وجود آورد. ایده های زیادی برای تزیین تخم مرغ آب پز (پخته شده ) وجود دارد. رنگ وارنگ برای شما خوبان نمونه هایی از تزیین تخم مرغ آبپز برای کودک را گردآوری کرده تا کودک دلبندتان با دیدن این تزئینات به خوردن تخم مرغ بیشتر علاقه مند شود. در ادامه می توانید تعدادی از مدل های تزیین تخم مرغ آب پز شده را مشاهده کرده و از آنها ایده بگیرید.

 

 

 

 

 

امیدواریم مدل های آورده شده در این مطلب توانسته باشد ایده های خوبی برای تزیین تخم مرغ آب پز (پخته شده) در اختیار شما عزیزان قرار داده باشد.

 

آیا شما هم تا به حال برای کودک خود تخم مرغ آبپز را تزیین کرده اید؟ آیا بر روی علاقه و رغبت کودک  شما برای خوردن تخم مرغ  تاثیر گذار بود؟ لطفا نظرات و تجربیات خود را با ما و دیگر همراهان رنگ وارنگ به اشتراک بگذارید.

 

 

 

گرد آوری و تنظیم: https://rangvarang.com