مرجع تخصصی آموزش و دانلود
۰۱:۴۰:۱۲ ساعت:     
 یکشنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۸  برابر با  Sunday 17 November 2019 میلادی  و   19 ربيع أول 1441 قمری
۴۶۰
۲۴ شهریور ۱۳۹۶

با مدل های کیک پوشکی از سایت رنگ وارنگ در خدمت شما خوبان هستیم. در این مطلب می خواهیم  به تزئین سیسمونی که این روزها با شوق و توجه خانواده ها همراه است، بپردازیم. سیسمونی  عبارت است  از لوازم مورد نیاز نوزاد که در فرهنگ برخی مناطق ایران رسم بر آن است که خانوادهٔ دختر برای اولین زایمان فرزند خود تهیه کنند و معمولاً بعد از ماه ششم و در ماه‌های فردِ حاملگی و اغلب در ماه هفتم می‌فرستند.

بعد از تهیه وسایل لازم برای سیسمونی، چیدمان و تزئین سیسمونی نوزاد در اتاقی که والدین برای نوزاد خود انتخاب کرده اند صورت می پذیرد . تزیین وسایل سیسمونی شامل تزیینات پوشاک ، وسایل بهداشتی، تزیین سرویس خواب ، سرویس غذاخوری، سرویس حمام و … می باشد. یکی از تزیینات جالبی که برای زیباتر شدن اتاق کودک و وسایل سیسمونی نوزاد می توان از آن کمک گرفت،پوشک است. این تزئین به سادگی در مدل های مختلف از جمله به شکل  کیک ، موتور ، حیوانات پوشکی و … قابل اجراست و با درست کردن آن می توان جلوه خوبی به اتاق نوزاد داد.

معمولا اگر جنسیت نوزاد معلوم باشد، از طرح های صورتی برای نوزادان دختر و از طرح های آبی روشن برای نوزادان پسر استفاده می شود. اگر جنسیت نوزاد معلوم نباشد، از رنگهای لیمویی، سبز و نارنجی یا بنفش می توان برای تزئین پوشک و کیک پوشکی استفاده کرد.

 

تزئین کیک پوشکی

 

برای تزئین پوشک به شکل کیک  و در نهایت  ساخت کیک پوشکی  که یکی از تزئینات سیسمونی می باشد ؛ به تعداد کافی پوشک چسب دار ، بطری خالی یا لوله دستمال آشپزخانه ، کش نازک، روبان ،پوشال رنگی، و لوازم تزیینی از قبیل عروسک ، وسایل نوزاد، گل های مصنوعی و…. لازم است.

در ادامه مدل هایی زیبا  از تزئین کیک پوشکی و ایده هایی برای تزیین وسایل سیسمونی  در اختیار شما خوبان قرار می دهیم . امیدواریم مورد استفاده شما عزیزان  قرار بگیرد.  در صورت تمایل برای دیدن تزئینات کیک پوشکی با رنگ وارنگ همراه شوید.

 

 

 

 

 

 

 

گرد آوری و تنظیم: https://rangvarang.com