محل تبلیغ شما!
محل تبلیغ شما !
محل تبلیغ شما!
محل تبلیغ شما !

مدل لباس مجلسی (١٤):

حالا لباس چی بپوشم؟ جمله ای آشنا و پرتکرار برای خانم ها و اطرافیان آنها بعد از اینکه به مهمانی ، عقد ،عروسی و یا مراسم خاصی دعوت می شوند. حال عده ای تصمیم به خریداری لباس های دوخته شده و آماده می گیرند و  عده ای تصمیم می گیرند که مدل و رنگ  لباسشان را مطابق با سلیقه خود آماده کنند ، اگر جزء دسته دوم هستید حتما برای این کار احتیاج به دیدن مدلهای مختلف و در یک کلمه ایده هستید. در این مطلب و مطالبی که تحت عنوان  مدل لباس مجلسی در سایت رنگ وارنگ برای شما دوستان  تهیه می کنیم،سعی داریم تا جایی  که در توانمان هست به رفع این دغدغه شما بپردازیم.

نکات مهم در هنگام انتخاب لباس مجلسی

توجه داشته باشید که سطح مراسم، سطح خانواده میزبان،شرایط اقتصادی حال حاضر شما،نسبت شما با خانواده میزبان از مواردی هستند که در انتخاب جنس و مدل لباس موثرند؛ البته در این بین باید به فرم اندام هم توجه داشت. از دیگر نکاتی که باید علاوه بر جنس و مدل لباس در هنگام انتخاب لباس مجلسی به آن توجه داشت، انتخاب رنگ مناسب برای لباس مجلسی است. رنگ لباس مجلسی می تواند تاثیر زیادی در جلوه و ظاهر لباس داشته باشد. به عنوان مثال رنگ مشکی که این روزها به عنوان رنگ پرطرفدار در انتخاب رنگ لباس مجلسی تبدیل شده  در عین شیک بودن می تواند شما را جذاب تر و لاغرتر نشان دهد.

البته این نکته را هم در نظر داشته باشید  که جنس پارچه تاثیر نیز  زیادی روی نشستن لباس روی بدن دارد پس در انتخاب آن هم باید دقت زیادی صورت بگیرد مثلا جنس لباس شب به طور معمول و مطابق با مد می تواند گیپور، دانتل، لمه و حتی حریر و ساتن باشدکه شما باید متناسب با اندام، مدل لباس مجلسی و توجه به مد (درصورت پیروی از مد ) آن را انتخاب کنید.

پیشنهاد سایت رنگ وارنگ به شما این است که  از  مدل های زیبا ،شیک و متنوعی که برای شما گردآوری کرده ایم دیدن فرمایید؛ تا در مهمانی ها و مجالس خود بیشتر و بهتر دیده شوید. امیدواریم این مدل ها مطابق با سلیقه شما عزیزان باشد.پس لطفا  با ما همراه شوید.

 

 

 

 

 

 

 

گرد آوری و تنظیم: http://rangvarang.com