محل تبلیغ شما !
محل تبلیغ شما!
محل تبلیغ شما !
محل تبلیغ شما!
محل تبلیغ شما!

تزئین سیسمونی سری٢:

یکی از دغدغه های هر زوج جوانی که انتظار تولد کودک خود را می کشند، سیسمونی و چیدمان زیبا و برازنده آن است. همانطور که می دانید سیسمونی به لباس و لوازم خواب و حمام نوزاد اول گفته می شود که یكی از رسم‌های ایرانیان برای نخستین بچه خانواده است كه اغلب، خانواده دختر تهیه  آن‌ را به‌عهده می‌گیرد اما هستند پدر و مادرهای جوانی كه دوست دارند در تهیه سیسمونی، خودشان هم دخیل باشند تا هم مستقل بمانند و هم كمكی به خانواده‌ها كرده باشند، اما در زمان های گذشته خرید سیسمونی برای خانواده ها کار سخت و دشواری بود زیرا از جنسیت جنین مطلع نبودند و باید وسایل مورد نیاز سیسمونی را به گونه ای خریداری می کردند که متناسب با جنسیت دختر و پسر باشد ولی امروزه با پیشرفت علم و تکنولوژی امکان تعیین جنسیت جنین در طول دوران بارداری میسر شده است بنابراین والدین می توانند بعد از مطلع شدن از جنسیت نوزاد به تهیه سیسمونی دخترانه و یا پسرانه اقدام نمایند.

بعد از تهیه وسایل لازم برای سیسمونی،چیدمان سیسمونی نوزاد در اتاقی که والدین برای نوزاد خود انتخاب کرده اند صورت می پذیرد.

چیدن وسایل سیسمونی در اتاق نوزاد یکی از انواع کارهای لذت بخش و مورد علاقه برای پدر و مادر های جوان است.

ایده هایی زیادی برای چیدمان سیسمونی نوزاد وجود دارند که شما می توانید با کمک این ایده ها تزیینات زیبا و متفاوتی را برای اتاق نوزاد داشته باشید. در ادامه نمونه هایی از تزئین های زیبا برای سیسمونی نوزاد توسط سایت رنگ وارنگ برای شما عزیزان گردآوری شده که امیدواریم مورد استفاده شما خوبان قرار گیرد. پس لطفا برای دیدن این تزئینات با ما همراه شوید.