محل تبلیغ شما !
محل تبلیغ شما!
محل تبلیغ شما !
محل تبلیغ شما!
محل تبلیغ شما!

تزئین جام سری ۱:

تزئین ظروف سفره هفت سین ، کاری بسیار جذاب و لذت‌بخش است که چند روز مانده به عید نوروز انجام می شود و برای بانوی هنرمند ایرانی فرصتی فراهم می کند تا هنر خود را برای هرچه زیباتر و آراسته شدن سفره هفت سین  به کار گیرد. برای انجام این تزئینات، خلاقیت حرف اول را می‌زند و هرکس می‌تواند بسته به امکاناتی که در اختیار دارد و همین طور ذوق و سلیقه خود، یک تزیین زیبا و خاص داشته باشد .

ظروف مورد استفاده در سفره هفت سین می تواند از جنس های مختلفی از جمله کریستال،بلور،سفال ،چینی ونمد و… باشد،که البته  هر کدام زیبایی های خاص خودش را دارد.

در این بین عد‌ه‌ای ترجیح می دهند از جام‌های پایه بلند یا کوتاه تزئین شده به عنوان ظروف سفره هفت سین بهره ببرند. این جام ها علاوه براینکه شیک و زیبا هستند ،در عین حال تزیین های متنوع و زیبایی را می توان روی آنها انجام داد که باعث می شود فقط با داشتن همین ظروف بتوانید سالهای سال از آنها در  سفره هفت سین خود استفاده کنید و نیازی به خرید و تهیه  ظروف هفت سین متعدد نداشته باشید . این جام ها را می توان با وسایل و شیوه های مختلفی از جمله هنر ویترای ،گل‌های پارچه‌ای، روبان‌های رنگی،گل‌های کریستالی ، انواع مروارید، نگین،خمیر گلسازی ، فوم،کنف و . . .  تزیین کرد.

همچنین از دیگر کاربرد این جام ها ،در مراسم عقد به عنوان جام عسل عروس و داماد می توان اشاره کرد.

در ادامه توجه شما عزیزان را به نمونه ای از این تزئینات زیبا جلب می کنم .امیدوارم با ایده گرفتن از این مدلها بتوانید تزئینات زیبایی برای جام های خود داشته باشید. در صورت تمایل با ما و این تزئینات زیبا و جدید همراه شوید.

 

 

 

 

 

گرد آوری و تنظیم: http://rangvarang.com