محل تبلیغ شما!
محل تبلیغ شما!
محل تبلیغ شما !
محل تبلیغ شما!
محل تبلیغ شما !

ایده هایی زیبا برای تزئین (تخم مرغ آبپز برای) غذای کودک(٤) :

با تزئین غذای کودک (مدل های تزئین تخم مرغ آبپز برای کودک ) از سایت رنگ وارنگ در خدمت شما عزیزان هستیم. همانطور که می دانید کم اشتهایی و  بد غذایی کودکان و امتناع از خوردن غذا یکی از دغدغه های والدین است. باید در نظر داشته باشید که  غذا دادن به این دسته از کودکان نیازمند صبر و حوصله زیادی است . این که کودکان میلی به خوردن غذا ندارند و مدام از خوردن مواد غذایی مورد نیازشان خودداری می کنند و غذا خوردن را به سخت ترین کار دنیا تبدیل کرده اند . بدغذایی کودک دلایل متعددی دارد که با شناخت درست آنها می توان کودک را به غذا خوردن تشویق کرد.

 

بعد از اطمینان یافتن از سلامت جسمی و روحی گاهی اوقات با به کار بردن برخی روش ها و ترفندها می توانید این مشکل را تا حد زیادی برطرف کنید . کودکان نوپا در لجبازی تخصص دارند و در برابر غذا خوردن مقاومت می کند و  به احتمال زیاد شما را خسته کرده یا به اصطلاح از رو می برند، بنابراین باید با او سازش کنید. نباید به خاطر غر زدن‌های او ماده‌اي را از زنجیره غذایی اش حذف کنید و نباید از ذائقه فرزندتان و بدخوراكي‌هايش در مقابل دیگران صحبت کنید. با این کار شما به بی‌علاقگی‌اش نسبت به غذایی خاص دامن زده‌اید.

نکاتی همچون پر کردن بیش از حد ظرف غذای کودک، دسترسی کودک به  تنقلات، رعایت نکردن نظم در غذا خوردن و تنوع در غذا ، نرم و یا خشک بودن  بیش از حد غذا ، عدم توجه به حس استقلال  طلبی کودک، فشار‌های عصبی بر کودک مثل ترس، هیجان‌های شدید و … می توانند در بدغذایی کودک موثر باشند.

 

تزئین تخم مرغ آبپز یکی از راههای ترغیب کودک به خوردن تخم مرغ

 

یکی از ترفندهایی که از آن  می‌توان برای ترغیب کودک به خوردن  تخم مرغ استفاده کرد و بسیار نیز موثر است تزیین آن است. با به کار بردن  کمی خلاقیت و سلیقه می توان تمایل بیشتری برای خوردن تخم مرغ در کودک به وجود آورد. رنگ وارنگ برای شما خوبان نمونه هایی از تزئین تخم مرغ آبپز برای کودک  را گرد آوری کرده  تا کودک دلبندتان با دیدن این تزئینات به خوردن  تخم مرغ بیشتر علاقه مند شود.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

گرد آوری و تنظیم: http://rangvarang.com