محل تبلیغ شما !
محل تبلیغ شما!
محل تبلیغ شما !
محل تبلیغ شما!
محل تبلیغ شما!

ایده هایی برای تزئین سیسمونی سری ١:

رنگ وارنگ در این مطلب به تزیین سیسمونی که این روزها با شوق و توجه خانواده ها همراه است،می پردازد.

سیسمونی  عبارت است از لوازم مورد نیاز نوزاد که در فرهنگ برخی مناطق ایران رسم بر آن است که توسط خانوادهٔ عروس برای اولین زایمان فرزند دختر تهیه کنند و معمولاً بعد از ماه ششم و معمولاً در ماه‌های فردِ حاملگی و اغلب در ماه هفتم می‌فرستند.

بعد از تهیه وسایل لازم برای سیسمونی، چیدمان  و تزئین سیسمونی نوزاد در اتاقی که والدین برای نوزاد خود انتخاب کرده اند صورت می پذیرد.

تزیین وسایل سیسمونی شامل تزیینات پوشاک ، وسایل بهداشتی، تزیین سرویس خواب ، سرویس غذاخوری، سرویس حمام و … می باشد . یکی از تزیینات جالبی که برای زیباتر شدن اتاق کودک و وسایل سیسمونی نوزاد می توان از آن کمک گرفت،پوشک است. این تزیین به سادگی در مدل های مختلف از جمله به شکل  کیک  ،موتور ،حیوانات پوشکی و … قابل اجراست و با درست کردن آن می توان جلوه خوبی به اتاق نوزاد داد.

معمولا اگر جنسیت نوزاد معلوم باشد، از طرح های صورتی برای نوزادان دختر و از طرح های آبی روشن برای نوزادان پسر استفاده می شود. اگر جنسیت نوزاد معلوم نباشد، از رنگهای لیمویی، سبز و نارنجی یا بنفش می توان برای تزیین پوشک و کیک پوشکی استفاده کرد.

برای درست کردن کیک پوشکی به تعداد کافی پوشک چسب دار ، بطری خالی یا لوله دستمال آشپزخانه ،کش نازک، روبان ، ،پوشال رنگی، و لوازم تزیینی مثل عروسک ، وسایل نوزاد، گل های مصنوعی و…. لازم است.

 

در ادامه نمونه های از تزئین کیک پوشکی را برای شما عزیزان گردآوری کرده ایم که امیدواریم مورد استفاده شما خوبان قرار گیرد.پس لطفا برای دیدن تزئینات کیک پوشکی با ماهمراه شوید.

 

 

 

 

 

 

 

 

گرد آوری و تنظیم: http://rangvarang.com