محل تبلیغ شما !
محل تبلیغ شما!
محل تبلیغ شما !
محل تبلیغ شما!
محل تبلیغ شما!

ایده هایی برای تزئین سیسمونی سری٢:

رنگ وارنگ در این مطلب با ایده هایی برای تزئین سیسمونی نوزاد که این روزها با شوق  و توجه زیاد خانواده ها دنبال می شود، همراه شده است. ایده های زیادی برای چیدمان سیسمونی نوزاد وجود دارند که شما می توانید با کمک این ایده ها، تزیینات متفاوتی را برای اتاق نوزاد داشته باشید.در ادامه بیشتر به سیسمونی و تزئینات مربوط به آن می پردازیم.

تهیه سیسمونی و چیدمان زیبا برای آن به یکی از دغدغه های هر زوج جوانی که در انتظار تولد کودک اول خود هستند تبدیل شده است.

سیسمونی چیست؟

همانطور که می دانید سیسمونی به لباس و لوازم خواب و حمام نوزاد اول گفته می شود که یكی از رسم‌های ایرانیان برای نخستین بچه خانواده است كه اغلب، خانواده دختر تهیه  آن‌ را به‌عهده می‌گیرد اما هستند پدر و مادرهای جوانی كه دوست دارند در تهیه سیسمونی، خودشان هم دخیل باشند تا هم مستقل بمانند و هم كمكی به خانواده‌ها كرده باشند، اما در زمان های گذشته خرید سیسمونی برای خانواده ها کار سخت و دشواری بود زیرا از جنسیت جنین مطلع نبودند و باید وسایل مورد نیاز سیسمونی را به گونه ای خریداری می کردند که متناسب با جنسیت دختر و پسر باشد ولی امروزه با پیشرفت علم و تکنولوژی امکان تعیین جنسیت جنین در طول دوران بارداری میسر شده است بنابراین والدین می توانند بعد از مطلع شدن از جنسیت نوزاد به تهیه سیسمونی دخترانه و یا پسرانه اقدام نمایند.

بعد از تهیه وسایل لازم برای سیسمونی،چیدمان سیسمونی نوزاد در اتاقی که والدین برای نوزاد خود انتخاب کرده اند صورت می پذیرد. چیدن وسایل سیسمونی در اتاق نوزاد یکی از انواع کارهای لذت بخش و مورد علاقه برای پدر و مادر های جوان است.در ادامه نمونه های از تزئین های زیبا برای  سیسمونی نوزاد را برای شما عزیزان گردآوری کرده ایم که امیدواریم مورد استفاده شما خوبان قرار گیرد.پس لطفا برای دیدن این  تزئینات با ماهمراه شوید.

 

 

 

 

 

 

 

 

در صورتی که تمایل به مشاهده تزئینات بیشتر برای سیسمونی هستید بر روی ایده هایی برای تزئین سیسمونی کلیک کنید.

 

گرد آوری و تنظیم: http://rangvarang.com