محل تبلیغ شما !
محل تبلیغ شما!
محل تبلیغ شما !
محل تبلیغ شما!
محل تبلیغ شما!

ایده هایی برای تزئین جام عسل سری ۱ :

اگرمی خواهید جام عسل عروس و داماد را تزئین کنید و به دنبال ایده هایی برای تزئین جام عسل و هرچه زیباتر کردن آن هستید با سایت رنگ وارنگ همراه شوید؛ تا بتوانید با مشاهده و ایده گرفتن از این تصاویر ،جام ها را طبق سلیقه و نظر خودتان به صورت زیبا، شیک و حرفه‌ای تزئین کنید.

همانطور که می دانید خوردن عسل توسط  عروس و داماد  بر سر سفره عقد یکی از رسوم ایرانی است. عسل سمبل شیرینی است  و خوردن عسل توسط عروس و داماد، نماد شیرین‌کامی و داشتن و تجربه کردن یک زندگی شیرین است.

معمولا عسل درون ظروف شیشه ای و یا جام های شیشه ای ریخته می شود و بر سر سفره عقد گذاشته می شود. بهتر است ظرف عسل تزئین شود و به صورت تزئین شده و زیباتر برسر سفره عقد قرار داده شود .

وسایل لازم برای  تزئین جام

شما با وسایلی متنوع از جمله اکلیل، کنف ، نگین، مروارید، رنگ های مخصوص کار بر روی شیشه(ویترای) ،گل های طبیعی و مصنوعی ، ربان، ترکیب گل و ربان، ترکیب تور با ربان و گل و …می توانید جام های عسل را با تزئین های زیبا همراه کنید و به صورت هر چه زیباتر و جذاب تر از جام عسل (ظرف عسل) تزئین شده بر سر سفره عقد استفاده کنید.

از این تزئینات می توانید علاوه بر تزئین جام عسل ،برای تزئین جام در موارد مختلف دیگر هم بهره برد. از جمله کاربرد های دیگر این جام های تزئین شده ، می توان به استفاده از این جام ها در تزئین یخچال عروس  و سفره هفت سین اشاره کرد.

رنگ وارنگ امیدوار است ،  به شما دوستان هنرمند در زمینه تزئین جام عسل  کمک کرده باشد تا بتوانید با ایده گرفتن از تصاویر و استفاده از سلیقه و خلاقیت خود  تزئینات زیبایی برای جام های خود داشته باشید.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اگر به دنبال ایده  های بیشتر برای تزئین جام هستید می توانید بر روی تزیئن جام کلیک کنید.

 

گرد آوری و تنظیم: http://rangvarang.com