در حال حاضر تبلیغی وجود ندارد!

ایده عکاسی از نوزادان و کودکان سری ١٠:

عکاسی  از کودکان چالش برانگیز است و مشکلات خاص خود را نیز دارد.برای عکاسی  از کودکان ضمن داشتن مهارت  و  سرعت عمل باید صبور هم بود تا بتوانید عكس هاي خوبي بگیرید.

زیبایی عکس های کودکانه در واقع به این خاطر است که آنها از ژست های کاملا طبیعی خود استفاده می کنند . توجه داشته باشید که جذابیت و زیبایی عکس های کودکان فقط در یک ژست خنده دار خلاصه نمی شود. حالات ظریف و زیرکانه فرزند کوچکتان، اخمها، ادا و اطوارها ،غذا خوردن ،زمانی که کودک غرق بازی و فعالیت است و… هریک می توانند سوژه خوبی برای عکاسی باشند.البته گاهی هم لازم است تا با شکلک ها و حرکاتی که انجام می دهید کودک را وادار به  تغییر  حالات و پز های خود کنید.در ضمن لازم نیست همیشه بچه وسط کادر باشد. کادربندی‌های مختلف را امتحان کنید.

اگر می خواهید از فرزندانتان عکس بگیرید و موقعیت های زیبا و خاص زندگی او را ثبت کنید نباید عکاسی از فرزندتان را به آتلیه محدود کنید چون با این کار  خیلی از لحظه‌های زیبای او را از دست می‌دهید.این راهم بدانید که کودک شما در هر مرحله از عکاسی انرژی زیادی صرف می کند پس لطفا زمانی که احساس کردید کوچولو خسته شده  بدون هیچ درنگی به او اجازه استراحت بدهید.به هر حال باید قبول کرد با تمام سختی هایی که ممکن است عکاسی  از کودکان داشته باشد قطعا شیرینی ها و زیبایی های خاص خود را نیز به همراه دارد.در مطالب قبلی  که درباره عکاسی کودکان و نوزادان  با شما به اشتراک گذاشتیم سعی کردیم شما را با تکنیک ها و ترفند های عکاسی از این موجودات دوست داشتنی را به طور خلاصه و مفید آشنا کنیم ، حال وقت آن رسیده مدل هایی از عکاسی از نوزادان و کودکان را دراختیار شما عزیزان قرار دهیم تا بتوانید  با ایده گرفتن از آنها عکس های متنوع ،متفاوت، خلاقانه  و جذاب تری را از دلبندانتان ثبت کنید .به خصوص که هر چه سن کودک شما پایین تر باشد درصورت نداشتن مدل و ایده خاص عکس های کوچولوی دوست داشتنی  شما یکنواخت شده و از جذابیت آن کاسته می شود.

پس اگر به دنبال ایده های عکاسی از نوزادان و کودکان خود هستید، لطفا  با ما و یکسری از این ایده ها همراه شوید .

 

 

 

 

 

 

 

گرد آوری و تنظیم: http://rangvarang.com