محل تبلیغ شما!
محل تبلیغ شما !
محل تبلیغ شما!
محل تبلیغ شما !

آموزش گل نمدی ساده و زیبا:

 

 

 

نمد دوزی یک هنر است . هنری که  این روزها مورد توجه خیلی از هنرمندان قرار گرفته و در بین خانم ها نیز جایگاه خوبی پیدا کرده است . نمد دوزی به هر شخص این امکان را می دهد که ساخته ذهن خود را بسازد.

امروزه  پارچه ی نمدی در بازار با طیف رنگی زیبایی عرضه می شود و به خاطر همین تنوع در رنگ و همچنین به دلیل نوع جنس نمد کارهای خیلی زیبا و متنوعی را می توان خلق کرد.

کار با  نمد بسیار راحت است چون لبه پارچه های نمدی با برش مثل بقیه ی پارچه ها ریش ریش نمی شود .بیشتر محصولات نمدی مناسب سن کودکان تهیه می شود. مثلا در تزئینات اتاق کودکان یا ساخت عروسک های نمدی. البته در تهیه پادری، جای دستمال کاغذی، وسایل آشپزخانه ، گل سر و … هم کاربرد دارد.

رنگ وارنگ برای علاقمندان به کارهای هنری از جمله علاقمندان به دست ساز ه های نمدی ، آموزش یک مدل گل نمدی  را با شما خوبان به اشتراک می گذارد.پس درصورت تمایل با آموزش ساده ، زیبا و کاربردی امروز رنگ وارنگ همراه شوید.

آماده سازی این گل نمدی ساده و زیبا با تصاویر مرحله به مرحله همراه شده است .ابتدا  نمد در رنگ  و اندازه دلخواه تهیه کنید و طبق تصاویر نسبت به درست کردن این گل زیبا اقدام کنید.

توجه داشته باشید از این گل بدون داشتن ساقه و برگ برای داشتن گل سر نمدی و یا تزییناتی که در آن از گل استفاده می شود به تنهایی و یا همراه نمودن آن با دیگر تزئینات هم می توان بهره برد.

 

 

 

 

 

 

امیدواریم این آموزش مورد توجه شما عزیزان قرار گرفته باشد.

 

 

گرد آوری و تنظیم: http://rangvarang.com