محل تبلیغ شما !
محل تبلیغ شما!
محل تبلیغ شما !
محل تبلیغ شما!
محل تبلیغ شما!

آموزش میکاپ چشم سری ۱ :

زیبایی هر چه بیشتر چشم ها می تواند احساس بهتری را برای فرد به ارمغان آورد.یکی از بهترین روش های زیباتر کردن چشم ها، استفاده از سایه چشم است که البته این زیبایی به توانایی در به کار بستن ترکیب رنگ و تکنیک صحیح سایه زنی بستگی دارد.

هدف اصلی آرایش کردن چشم ، دادن جلوه زیبا تر به چشم ها است .بسیاری از آرایشگرها توانایی دارند چشم شما را با آرایش، زیباتر جلوه دهند، اما یک زن باید بتواند حداقل چشمان خود را به زیبایی آرایش کند علاوه براین  همیشه وقت و هزینه کافی برای مراجعه به آرایشگاه وجود ندارد.

چنانچه شما از علاقمندان به آرایشگری هستید و سالن زیبایی دارید و یا اینکه می خواهید آرایش چشم زیبایی را خودتان در منزل انجام دهید ،ما برای شما کار انتخاب و مدل سایه را راحت تر کرده ایم . با این مدلها و ترکیب های زیبا می توانید به راحتی بر اساس مدل چشم، نوع مراسم ، نوع سلیقه ،مدل و رنگ لباس و …مدل سایه مورد نظر خود را انتخاب کرده و با صرف وقت کم بر روی چشم خود یا مشتری اجرا کنید و از نتیجه کار لذت ببرید.

همانطور که می دانید انواع مختلفی از آرایش (سایه)چشم وجود دارد که عبارتند از: مدل سایه لایت و اروپایی ،سایه های کلاسیک، سایه های عربی، سایه های خلیجی، سایه های هندی، سایه های پاکستانی ،سایه های فشن و …

ما در این مجموعه مدلهای شیک، متنوع ، زیبا  و مد روز سایه چشم  و خط چشم  و چند مدل نقاشی و گریم صورت کودک را برای شما خوبان گردآوری کرده ایم . امیدواریم با دیدن این عکسها بتوانید آرایش خود را به شکل بسیار زیبا انجام دهید.این مجموعه به تازه کارها هم توصیه می شود چون تعدادی از اسلاید های موجود در این مجموعه به صورت مرحله به مرحله  به چگونگی سایه زدن پرداخته تا افراد تازه کار هم بتوانند از عهده انجام آرایش چشم  برآیند و مسلما با کمی تمرین و تکرار می توانند همانند آرایشگران حرفه ای ، چشم ها را به صورت جذاب و  زیبا آرایش نمایند.

 

این مجموعه شامل ۱۵۲ اسلاید و ۱۵۰طرح با کیفیت بالا و به فرمت پاورپوینت(ppt)می باشد.

در صورت تمایل می توانید به روش زیر نسبت به خرید این مجموعه آموزشی اقدام کنید:

بر روی دکمه خرید کلیک کنید،اطلاعات خواسته شده (نام و آدرس پست الکترونیکی) را به طور صحیح وارد کنید ،مجددا بر روی دکمه خرید کلیک کنید،صفحه ای برای شما باز می شودکه از آن طریق می توانید نسبت به پرداخت وجه اقدام نمایید.پس از پرداخت وجه ،فایل مورد نظر به آدرس پست الکترونیکی شما ارسال خواهد شد. مدت زمان اعتبار لینک دانلود ۴۸ ساعت می باشد.

در صورت وجود هرگونه سوال یا مشکل در فایل دانلود شده، حداکثر تا ۲۴ ساعت، از طریق منوی تماس با ما یا ارسال پیامک به شماره ۰۹۲۲۸۳۹۷۶۸۲، اطلاع دهید تا مشکل شما در اسرع وقت، مورد بررسی قرار گیرد.