محل تبلیغ شما !
محل تبلیغ شما!
محل تبلیغ شما !
محل تبلیغ شما!
محل تبلیغ شما!

آموزش طراحی ناخن سری ۱ :

طراحی ناخن دارای  یکسری قواعد است  ولی شما می توانید با دیدن آموزشهای تصویری و با تمرین فراوان به یک حرفه ای در زمینه طراحی ناخن تبدیل شوید فقط باید کمی  تلاش کنید ،صبر و حوصله به خرج دهید و کمی سلیقه و خلاقیت چاشنی کار کنید،نتیجه کار  حتما عالی خواهد شد.

اگر از جمله افرادی هستید که دوست دارید همیشه ناخن های زیبا با طرحهای متنوع و درعین حال ساده و جذاب  داشته باشید این مجموعه کم نظیر را ازدست ندهید مطمئن باشید با داشتن چنین مجموعه ای به راحتی و خیلی آسان می توانید ناخن های خود را در مدت کوتاه به صورت دلخواه دیزاین و طراحی کنید ، متفاوت باشید و درهزینه و  وقت خود صرفه جویی کنید. پس همین الان برای داشتن این مجموعه کم نظیر اقدام کنید مطمئن باشید از داشتن آن پشیمان نمی شوید.

این مجموعه شامل ایده های ناب، کاربردی و  ساده و جالب به همراه تکنیک های ساده برای طراحی  مفید برای سالن های آرایشگاه و مانیکوریست های حرفه ای و در عین حال قابل استفاده برای افراد عادی در منزل می باشد .

شما باداشتن این مجموعه می توانید از طرح ها ایده بگیرید و با سلیقه خودتان طرح های جدیدی خلق کنید

این مجموعه شامل ۱۵۲ اسلاید و ۱۵۰طرح وبه فرمت پاورپوینت(ppt)می باشد.

برخی از طرحها ی این مجموعه عبارتند از:

طراحي ناخن با طرح گل

طراحي ناخن چهار خانه

طراحي ناخن فانتزي

طراحي ناخن پلنگی

طراحی ناخن با طرح فصل ها

طراحی ناخن برای جشن تولد

طراحي ناخن کارتوني

طراحي ناخن ۳ بعدي

طراحي ناخن کودکانه

طراحي ناخن ميوه اي

طراحی ناخن عروس

طراحی ناخن با نگین

طراحی ناخن اسپرت

و….

 

در صورت تمایل می توانید به روش زیر نسبت به خرید این مجموعه آموزشی اقدام کنید:

بر روی دکمه خرید کلیک کنید،اطلاعات خواسته شده (نام و آدرس پست الکترونیکی) را به طور صحیح وارد کنید ،مجددا بر روی دکمه خرید کلیک کنید،صفحه ای برای شما باز می شودکه از آن طریق می توانید نسبت به پرداخت وجه اقدام نمایید.پس از پرداخت وجه ،فایل مورد نظر به آدرس پست الکترونیکی شما ارسال خواهد شد. مدت زمان اعتبار لینک دانلود ۴۸ ساعت می باشد.

در صورت وجود هرگونه سوال یا مشکل در فایل دانلود شده، حداکثر تا ۲۴ ساعت، از طریق منوی تماس با ما یا ارسال پیامک به شماره ۰۹۲۲۸۳۹۷۶۸۲، اطلاع دهید تا مشکل شما در اسرع وقت، مورد بررسی قرار گیرد.