محل تبلیغ شما !
محل تبلیغ شما!
محل تبلیغ شما !
محل تبلیغ شما!
محل تبلیغ شما!

آموزش رنگ کردن مو در منزل (٣)

 

آموزش رنگ کردن مو

 

 

 

 

رنگ کردن مو به شکل حرفه ای با کمک مجموعه های آموزشی رنگ کردن مو در منزل بسیار آسان است ؛ کافی است با مجموعه های آموزش رنگ کردن مو در منزل  همراه شوید تا فوت و فن ها و اصول رنگ کردن مو را فرا بگیرید ،بعد از مدتی می توانید رنگ کردن مو را  به صورت اصولی و کاملا حرفه ای در هر زمانی که بخواهید انجام دهید  و در هزینه و زمان خود صرفه جویی کنید.

مجموعه اول آموزش رنگ کردن مو در منزل  شامل توضیح تمامی نکات و مطالب و اصطلاحات پیرامون رنگ ،دکلره ،مش و… به زبانی ساده  و دقیق به همراه ۱۰نمونه رنگ به همراه فرمولاسیون آنها می باشد.

مجموعه دوم  آموزش رنگ کردن مو در منزل به فرمت پاورپوینت (ppt)،  شامل  ۳۲ اسلاید و ۳۰ نمونه رنگ مو بسیار زیبا و متنوع به همراه  فرمولاسیون ساده و دقیق ترکیب رنگ می باشد .

مجموعه سوم  آموزش رنگ کردن مو در منزل به فرمت پاورپوینت (ppt)،  شامل  ۳۲ اسلاید و ۳۰ نمونه رنگ مو بسیار زیبا و متنوع به همراه  فرمولاسیون ساده و دقیق ترکیب رنگ می باشد .

در صورت تمایل می توانید به روش زیر نسبت به خرید مجموعه آموزشی  رنگ کردن مو در منزل (٣) اقدام کنید:

بر روی دکمه خرید کلیک کنید،اطلاعات خواسته شده (نام و آدرس پست الکترونیکی) را به طور صحیح وارد کنید ،مجددا بر روی دکمه خرید کلیک کنید،صفحه ای برای شما باز می شودکه از آن طریق می توانید نسبت به پرداخت وجه اقدام نمایید.پس از پرداخت وجه ،فایل مورد نظر به آدرس پست الکترونیکی شما ارسال خواهد شد. مدت زمان اعتبار لینک دانلود ۴۸ ساعت می باشد.

 

در صورت وجود هرگونه سوال یا مشکل در فایل دانلود شده، حداکثر تا ۲۴ ساعت، از طریق منوی تماس با ما یا ارسال پیامک به شماره ۰۹۲۲۸۳۹۷۶۸۲، اطلاع دهید تا مشکل شما در اسرع وقت، مورد بررسی قرار گیرد.