محل تبلیغ شما !
محل تبلیغ شما!
محل تبلیغ شما !
محل تبلیغ شما!
محل تبلیغ شما!

آموزش رنگ کردن مو در منزل (٢):

 

آموزش رنگ کردن مو در منزل

 

 

 

 آموزش رنگ کردن مو در منزل (٢)؛ اکثر خانم ها تمایل به استفاده از رنگ کردن و مش و انواع لایت ها دارند ،کاری که چندان آسان نیست و بیشتر خانم‌ها ترجیح می‌دهند آن را به دست یک آرایشگر ماهر بسپارند که در اين شرايط مجبورند در اکثر موارد هزینه بسیار بالایی براي آن پرداخت كنند.حتی در مواردی هم پیش آمده که با اینکه کار را به آرایشگر سپرده اند، اما از نتیجه کار راضی نیستند.

گاهی اوقات هم ممکن است بنا به دلایلی به آرایشگر خود دسترسی نداشته باشید ولی نیاز به تغییر رنگ موهایتان دارید، خب در این شرایط  راهی به جز یادگیری ندارید.

در این بین خانم‌هایی  هم هستند که نه‌ تنها به کارهای آرایشگری علاقه مندند بلکه در خود استعداد لازم برای این کار را هم می‌بینند و ترجیح می‌دهند کارهای این‌چنینی را خودشان در خانه و با هزینه‌ای بسیار کمتر انجام دهند. اگر شما هم جزو همین دسته اخیر هستید، می‌توانید به راحتی خودتان در خانه موهای‌تان را به رنگ دلخواه در آورید، کافی است با مجموعه های آموزش رنگ کردن مو در منزل  همراه شوید تا فوت و فن ها و اصول رنگ کردن مو را فرا بگیرید ،بعد از مدتی می توانید رنگ کردن مو را  به صورت حرفه ای انجام دهید.

مجموعه اول آموزش رنگ کردن مو در منزل شامل توضیح تمامی نکات و مطالب و اصطلاحات پیرامون رنگ ،دکلره ،مش و… به زبانی ساده  و دقیق به همراه ۱۰نمونه رنگ به همراه فرمولاسیون آنها می باشد.

مجموعه دوم  آموزش رنگ کردن مو در منزل به فرمت پاورپوینت (ppt)،  شامل  ۳۲ اسلاید و ۳۰ نمونه رنگ مو بسیار زیبا و متنوع به همراه  فرمولاسیون ساده و دقیق ترکیب رنگ می باشد .

در صورت تمایل می توانید به روش زیر نسبت به خرید  مجموعه آموزشی رنگ کردن مو در منزل (٢) اقدام کنید:

بر روی دکمه خرید کلیک کنید،اطلاعات خواسته شده (نام و آدرس پست الکترونیکی) را به طور صحیح وارد کنید ،مجددا بر روی دکمه خرید کلیک کنید،صفحه ای برای شما باز می شود که از آن طریق می توانید نسبت به پرداخت وجه اقدام نمایید.پس از پرداخت وجه ،فایل مورد نظر به آدرس پست الکترونیکی شما ارسال خواهد شد. مدت زمان اعتبار لینک دانلود ۴۸ ساعت می باشد.

 

در صورت وجود هرگونه سوال یا مشکل در فایل دانلود شده، حداکثر تا ۲۴ ساعت، از طریق منوی تماس با ما یا ارسال پیامک به شماره ۰۹۲۲۸۳۹۷۶۸۲، اطلاع دهید تا مشکل شما در اسرع وقت، مورد بررسی قرار گیرد.