محل تبلیغ شما !
محل تبلیغ شما!
محل تبلیغ شما !
محل تبلیغ شما!
محل تبلیغ شما!

آموزش تخم مرغ رنگی جوجه ای:

تخم مرغ رنگی جوجه ای

 

 

 

تخم‌مرغ رنگی یکی از اجزا سفره هفت سین است که آماده کردن آن جالب و سرگرم کننده و حتی در آمد زا می تواند باشد. برای رنگ آمیزی  تخم مرغ می توان از رنگ های خوراکی یا مواد‌ طبیعی‌ مثل‌ چغند‌ر (برای‌ رنگ‌ سرخابی)، زرد‌چوبه‌ (رنگ‌ زرد‌)، برگ‌ اسفناج‌ (سبز)، کلم‌ قرمز (آبی) ، قهوه‌ (قهوه‌ای) و پوست‌ پیاز (نارنجی‌ یا ارغوانی) ‌لبو(قرمز) و یا رنگهای شیمیایی آبرنگ ، گواش ،مداد رنگی و … استفاد‌ه کرد . در ضمن برای رنگ آمیزی و تزیین  تخم مرغ ،هم از تخم مرغ طبیعی و هم از تخم مرغ مصنوعی می توانید استفاده کنید که البته هر کدام مزایا و معایب خودش را دارد.

در ادامه شما را با مراحل آماده سازی یک مدل تخم مرغ رنگی زیبا آشنا می کنیم. امیدواریم این آموزش مورد پسند و سلیقه شما عزیزان قرار بگیرد و با این روش بتوانید تخم مرغ رنگی های زیبایی را برای سفره هفت سین خود آماده کنید.

آموزش امروز ما تخم مرغ های جوجه ای است . درست کردن این تخم مرغ های جوجه ای بامزه و خلاقانه نیز به طرز عجیبی ساده است. پس لطفا با آموزش این تخم مرغ های جوجه ای با ما همراه شوید.

برای داشتن این تخم مرغ های جوجه ای  زیبا باید در ابتدا تخم مرغ های سفید را به رنگ زرد قناری در بیاورید، سپس بگذارید تخم مرغ های رنگ شده خشک شوند و بعد یک پر پرنده روی آن  بچسبانید. از یک مقوا به رنگ نارنجی یک منقار برای جوجه تان ببرید و آن را روی تخم مرغ بچسبانید. با کمک یک  ماژیک مشکی چشم های جوجه را بکشید حالا  یک عدد پوسته تخم مرغ شکسته شده  را بردارید و این تخم مرغ  رنگی که  شبیه جوجه شده  را داخل آن قرار دهید. سپس با سبد یا مقداری پوشال  برای  این تخم مرغ های جوجه ای آشیانه (لانه) درست کنید.

 

 

 

گرد آوری و تنظیم: http://rangvarang.com